Заповніть заявку
чи зателефонуйте нам(044) 46-252-46 і ми підберемо
необхідне приміщення

Сучасний бізнес центр на Подолі

Бізнес центр «Іллінський» - унікальних комплекс, який поєднує шарм історичної частини Києва та переваги сучасних архітектурних рішень. Бізнес центр забезпечує орендаторів першокласними офісними умовами та повним спектром послуг по обслуговуванню.

Конференц сервіс в бізнес-центрі «Іллінський»
Конференц сервіс в
бізнес-центрі «Іллінський»

Конференц зал Кімната переговорів
Сучасне обладнання

Розташування

Бізнес центр розташований на Подолі на території міського кварталу обмеженого вулицями Іллінська, Братська, Борисоглібська та Волоська, безпосередньо поблизу головних транспортних магістралей району:

  • до метро «Контрактова площа» 5 хвилин пішки
  • до метро «Поштова площа» 10 хвилин пішки
  • велика кількість маршрутів автотранспорту, що рухається по вул. Братській

Будівля БЦ «Іллінський» знаходиться поряд із однією з головних транспортних артерій міста – вулиці Набережно-Хрещатицької, що дає можливість швидкого доступу до міжнародного аеропорту «Бориспіль».

З вікон офісів та терас на верхніх поверхах відкривається мальовничий вид на Дніпро, Труханів острів, та схили Київських пагорбів.

Коротка характеристика БЦ «Іллінський»

Загальна площа:43 235 м2
Площа офісних приміщень:37 125 м2
Площа земельної ділянки:1,08 га
Паркінг:154 місць
Кількість поверхів:6
Класифікація:А, В+
Рік введення в експлуатацію:з 2005 по 2008 почергово

Проект

Проект будівлі розроблено ТОВ «Інститут сучасного проектування» з урахуванням сучасних вимог до міського планування та збереження історико-культурної цінності території забудови. Гармонічне поєднання елементів класичної архітектури кінця ХIХ сторіччя та сучасного постмодернізму підкреслене за допомогою архітектурного освітлення.

Проект було реалізовано крупними будівельними компаніями ЗАТ «Аеробуд», ВАТ «ЮЗТС».

У 2007 році на щорічному конкурсі, що проводить Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, БЦ «Іллінський» отримав Диплом 1-го ступеня як «Краща адміністративна будівля, збудована в Україні».

Указом Президента України No.457/2009 від 18.06.2009 р. будівля БЦ «Іллінський» отримала Державну премію в галузі архітектури.