Пандемія коронавіруса, що обрушилася на світ у 2020 році, поставила під удар традиційні офіси. Переоцінені опенспейси, економія на архітектурних і планувальних рішеннях, урізання площ, щоб розмістити в одному просторі побільше людей, зіграло з власниками бізнес-центрів і компаніями-орендарями злий жарт. Пандемія дала зрозуміти, що міряти свій продукт виключно квадратними метрами не вийде.

 

“Карантин закінчиться, і безліч втомлених від самоізоляції компаній повернутися на свої робочі місця. Але офісний світ зміниться: неминуче відбудеться переоцінка призначення офісу і виростуть вимоги до робочого простору, який буде розвивати корпоративну культуру і допомагати вирішувати бізнес-завдання”, – переконаний Олексій Вжесінський, топ-менеджер компанії, що управляє бізнес-центром Іллінський.

За його словами, вже зараз посилюються вимоги до інженерних систем, зокрема до вентиляції, залишиться в минулому і не продуманий відкритий простір.

 

При цьому питання швидкого доступу в офіс, коли не потрібно довго чекати ліфт, зупинятися на 15 різних поверхах, поки піднімешся на потрібний, перетинатися зі сторонніми людьми, блукати коридорами, зараз стало чи не найголовнішим у переліку запитів орендарів.

 

Все це, за словами Вжесінського, про грамотну ергономіку простору і поділ людських потоків. У БЦ Іллінський, який розташований в історичній частині Подолу, всього шість поверхів, але 13 під’їздів, практично в кожному по два ліфти. Потрапити в будівлю з вулиці можна всього за хвилину, пройшовши пункт охорони і систему контролю доступу.

"На один ліфт у нас в середньому припадає не більше 100 людей, чого ви не зустрінете ні в одному бізнес-центрі Києва"

Олексій Вжесінський

“На один ліфт у нас в середньому припадає не більше 100 людей, чого ви не зустрінете ні в одному бізнес-центрі Києва. А зараз ми перепрограмували електроніку так, щоб ліфт взяв пасажира і без зупинок віз на потрібний поверх”, – ділиться досвідом Вжесінський.  Вийшовши, людина одразу потрапляє в свій офіс або невеликий коридор. На поверсі не більш двох компаній, що допоможе без проблем дотримуватися соціальної дистанції.

Багатьох орендарів в нинішніх умовах хвилює питання з провітрюванням і вентиляцією, але в Іллінському знайшлися відповіді на обидва питання. За подачу повітря відповідає сучасна система припливної вентиляції. Вона не змішує повітря і подає чітко окремо в кожен офіс.

Крім цього, абсолютно всі вікна в будівлі відчиняються, їх можна поставити на провітрювання в будь-який зручний час.

“Зазвичай, коли є вентильовані фасади, власник заощаджує на віконних системах. Але ми розуміли цінність для наших клієнтів. А скупий, як відомо, платить двічі”, – переконаний топ-менеджер компанії, що керує бізнес-центром.

 

Орендарі серед конкурентних переваг БЦ Іллінський називають широкі коридори, продумані і ергономічні планування без зайвих метрів, але з достатнім простором для безпечної роботи співробітників.

 

Всі офіси здаються вже з ремонтом, можна завозити меблі і починати працювати. Це не тільки менш енергозатратно, але і вигідніше за ціною, адже ніяких додаткових капіталовкладень не потрібно.

БЦ «Іллінський»
Київ, вул.Ільїнська, 8
м. Контрактова площа

Tел: (044) 344 06 34
Email: orenda@illinsky.com.ua